W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy specjalną, szytą na miarę usługę homestaging'u, czyli metamorfozy wnetrza. Chcąc sprzedać lub wynająć mieszkanie często poszukujemy szybkich i efektywnych rozwiązań, które pomogą nam małym kosztem odmienić nasze wnętrze, tak, aby zmaksymalizować zysk z jego sprzedaży lub wynajmu.

Nasz doświadczony zespół projektowy i wykonawczy, dzięki kreatywnym i nieszablonowym rozwiązaniom może pomóc szybko, za pomocą kilku drobnych zmian, napraw czy dekoracji odmienić każde wnętrze, sprawiając, że stanie się dużo bardziej atrakcyjne.

Dodatkowo po zakończonej metamorfozie oferujemy Tobie wykonanie profesjonalnych zdjęć wnętrza, które sprawią, że Wasza oferta będzie się wyróżniać na tle innych, a mieszkanie czy dom zyska szybko nowego właściciela.

Jak pracujemy?

1

Krok pierwszy

Wizyta w miejscu inwestycji (Warszawa) lub wysłanie zdjęć wnętrza wraz z najważniejszymi informacjami tego miejsca
2

Krok drugi

Ustalenie budżetu
3

Krok trzeci

Raport z zaplanowaniem zakupów ( wraz z wysłaniem przez projektanta konkretnych linków do produktów) i aranżacja wnętrza
Cena od 35 zł/m2
4

Krok 4: Możliwość sesji zdjęciowej nieruchomości.

Stylizowana sesja zdjęciowa nieruchomości na sprzedaż lub wynajem:
Po wprowadzeniu przez nas zmian, proponujemy Tobie wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej z wykorzystaniem istniejących oraz wypożyczonych/kupionych specjalnie na potrzeby sesji dodatków. Dzięki takiej sesji Twoja nieruchomość zostanie zaprezentowana poprzez ukazanie jej wszystkich atutów.
Zakres sesji zdjęciowej:
· Stylizacja nieruchomości
· Wykonanie profesjonalnych zdjęć nieruchomości
· Koszt usługi od 700zł (Warszawa i okolice)