NAO Architects to pracownia projektowa, która powstała z połączenia pasji, doświadczenia i tradycji. Moja rodzina od pokoleń zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli. Ja jestem absolwentką Wydziału Wzornictwa i Architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, ale także psychologiem, dlatego w mojej pracy architekta kluczowe jest dla mnie poznanie potrzeb moich klientów i tworzenie takich przestrzeni, które będą spełnieniem ich marzeń o własnym wnętrzu.
Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, z nową energią i spojrzeniem. Najważniejsze w mojej pracy jest dla mnie tworzenie nie tylko pięknych wnętrz, ale też takich, które dzięki swojej funkcjonalności będą odpowiadały na wszystkie potrzeby klienta.

Inspirację do pracy czerpię nie tylko z otaczającej mnie rzeczywistości, ale także z energii miasta, designu i książek o architekturze i wnętrzach. Tworząc konkretny projekt dla klienta zawsze współpracuję z nim na każdym etapie projektu, omawiam szczegółowo inspiracje, potrzeby i kierunki tak, aby, efekt końcowy był spełnieniem marzeń.

W NAO GROUP tak samo dużą wagę jak do projektu przywiązujemy także do wykonawstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno w remontach mieszkań jak i przestrzeni komercyjnych oraz zaufanej ekipie możemy podjąć się realizacji najbardziej skomplikowanych i wymagających planów.

W codziennej pracy najważniejsza jest dla nas staranność i szybkość realizacji oraz optymalizacja kosztów związanych z zakupem materiałów.
Każdą realizację traktujemy indywidualnie i z należytą starannością - niezależnie czy jest to budowa apartamentowca, domu, czy remont małego mieszkania.

Podczas każdej realizacji blisko współpracujemy z projektantem wnętrza tak, aby mieć pewność, że efekt końcowy będzie dokładnie taki jak w planach. Współpracujemy z zaufanym zespołem, dzięki czemu możemy podejść holistycznie do wykończenia wnętrza - od przestawiania ścian, aż po montaż gniazdek elektrycznych.

Meble tworzą charakter wnętrza. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym na wymiar garderobom, kuchniom, czy meblom łazienkowym możemy uzyskać rozwiązania nie tylko wpisujące się w koncepcję kreatywną wnętrza, ale także bardzo funkcjonalne.

W NAO GROUP współpracujemy z najlepszymi stolarzami, ekipą montażową i grupą zdolnych projektantów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować koncepcje odpowiadające na rożne potrzeby naszych klientów.

Wszystkie nasze realizacje opierają się na szczególnie starannym wykończeniu z dbałością o każdy detal, najlepszych materiałach oraz zastosowaniu najkorzystniejszych rozwiązań technicznych. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji spełniają wszystkie europejskie standardy ekologiczne, są trwałe, wytrzymałe oraz odporne na środki czystości.