Pokoje dziecięce

W NAO Architects wiemy, jak ważna jest dla rozwoju dziecka jego własna przestrzeń. Tu dziecko, śpi, uczy się, bawi, poznaje świat. Często jest to pokój, który dzieli z rodzeństwem, a my zastanawiamy się jak pogodzić potrzeby wszystkich domowników.

Od wielu lat tworzymy meble dla dzieci pod marką Sleep & Fun, która dziś ma już duże grono miłośników. Tworzyłam tę markę z ideą, że pokój dziecka powinien być miejscem, gdzie nie tylko się przebywa ale także jest to przestrzeń, która sprzyja kreatywnemu myśleniu i rozwojowi.

Wiemy, że urządzenie pokoju dziecięcego zazwyczaj nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego mamy wiele pomysłów na wymarzony pokój, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także dopasowany do indywidualnych potrzeb dziecka lub rodzeństwa.

Projekt pokoju dziecka w NAO:

Jest całkowicie online
Otrzymujesz wszystkie informacje do zrealizowania pokoju
Jest wykonany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i budżetem
Wszystkie meble i akcesoria łatwo dostępne
1

Ustalmy Twoje oczekiwania

Potrzebuję od Ciebie: wymiary pokoju i minimum 4 zdjęcia wnętrza aby były widoczne wszystkie ściany. Następnie określ swój budżet i oczekiwania kolorystyczne i stylistyczne.
2

Etapy pracy nad projektem online

Krok 1: Wysyłamy Tobie propozycje układu funkcjonalnego. To czas na omówienie projektu – wątpliwości i pytania.
Krok 2: Wysyłamy Tobie tablicę inspiracji (propozycję atmosfery wnętrza)
Krok 3: Po zaakceptowaniu wcześniejszych prac. Przygotowujemy dla Ciebie widoki 3D 4 ścian oraz 2 fotorealistyczne wizualizacje pokoju i listę zakupową wraz z cenami i linkami do produktów.
3

Odmień pokój swojego dziecka!

Zrealizuj wszystkie wytyczne od Nas! 🙂

Jeżeli przekonaliśmy Cię do współpracy to przejdź do zakładki ZAMÓW PROJEKT i wybierz PAKIET JEDEN POKÓJ!